Na veletrhu AMPER 2024 svou novinku. Návštěvníci si zde budou moct úplně poprvé vyzkoušet novou verzi Lone Worker aplikace TOUCHGUARD WATCH zaměřenou na ochranu osamocených pracovníků i na chytrých hodinkách.

S rostoucím zájmem firem o moderní technologie pro zajištění bezpečnosti pracovníků se TTC apki rozhodla přiblížit své řešení ještě více k uživatelům. Lone Worker  aplikace TOUCHGUARD umožňuje firmám chránit osamocené pracovníky za pomoci kombinace GPS a Bluetooth technologie. „Doposud bylo možné využít aplikaci TOUCHGUARD na mobilních telefonech a tabletech. Nyní, vůbec jako první v Evropě, umožňujeme zajistit ochranu osamocených pracovníků i prostřednictvím chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch,“ uvádí Jakub Laurich, výkonný ředitel TTC apki.

Společnost TTC apki se rovněž zaměřuje na digitalizaci firemních procesů. Na letošním veletrhu AMPER představí své systémy digitálních formulářů, které umožňují jednoduše převést papírovou agendu do elektronické podoby a tím výrazně zvýšit produktivitu pracovníků v terénu. Na stánku TTC apki si návštěvníci také budou moct vyzkoušet systém elektronické evidence návštěv, který nejen zvyšuje efektivitu firem, ale také zlepšuje jejich bezpečnost.

TTC apki je oficiálním distributorem značek odolných telefonů, tabletů a příslušenství pro průmysl RugGear a ecom, které jsou plně kompatibilní s jejich aplikacemi. Zájemcům na veletrhu poradí s výběrem a vybrané modely si zde budou moct i vyzkoušet.

TTC apki na veletrhu AMPER 2024

Datum a místo konání: 19. – 21. března 2024, výstaviště Brno

Stánek TTC apki: Hala V, stánek č. 7.04