apki background

Zjednodušujeme
vám práci v terénu
a přenášíme data online

V apki se zaměřujeme na vývoj vlastních inovativních nástrojů, které zvyšují efektivitu vašich pracovních postupů a tradiční papírové procesy jednoduše převedou do elektronické podoby.

Digitalizace a bezpečnost
v jedné apce
– v mobilu, tabletu nebo chytrých hodinkách

Naše hlavní systémy TOUCHGUARD a TOUCHFORMS umožňují firmám digitalizovat záznamy z jednotlivých činností, moderně spravovat, analyzovat a zabezpečit data, zajistit ochranu osamocených pracovníků a minimalizovat používání papíru a kancelářských potřeb, a tím pomáhají snižovat finanční náklady firem a dopady na životní prostředí.

Jsme oficiálním distributorem značek odolných telefonů, tabletů a příslušenství pro průmysl RugGear a ecom plně kompatibilních s našimi apkami. Poradíme vám s výběrem a poskytneme vám podporu při zavádění i provozu systému u vás ve firmě.

loneworker
loneworker

Ochrana osamocených pracovníků 24/7 pro chytré hodinky a mobilní telefony

Chraňte své osamocené pracovníky po celou dobu jejich pracovní doby pomocí chytrých hodinek. Všude tam, kde je požadavkem co nejmenší a nejlehčí mobilní zařízení. S naší Lone Worker aplikací TOUCHGUARD pro mobilní telefony a tablety a TOUCHGUARD WATCH pro chytré hodinky splníte legislativní povinnost stanovenou §5 zákona č. 309/2006 Sb., tj. zajištění dostatečné ochrany bez dohledu dalších osob. Aplikace reaguje na různé alarmové stavy, které lze snadno nastavit podle specifických potřeb uživatele a díky GPS umožňuje přesnou lokalizaci.

loneworker devices

Ušetřete čas i náklady spojené s papírovou dokumentací a nastavte procesy ve firmě spolehlivě a transparentně.

Vybavte své pracovníky mobilním telefonem nebo tabletem, které fungují spolehlivě i v extrémních podmínkách, odolají prachu i pádu, telefony jsou vybaveny SOS tlačítkem pro vyvolání poplachu, díky praktickému příslušenství maximálně zjednodušují použití systému.

S Lone Worker aplikací TOUCHGUARD WATCH vyhledejte snadno a rychle zaměstnance v nouzi, spojte se s ním a pošlete okamžitou pomoc.

 • využití chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch s vlastní eSIM
 • lokalizace pomocí GPS
 • nastavitelné alarmové stavy
 • snímání a vyhodnocení tepové frekvence

S aplikací TOUCHGUARD mohou zaměstnanci pracovat s vědomím, že jsou v případě potřeby v bezpečí a pod kontrolou.

 • využití mobilních telefonů a tabletů
 • lokalizace pomocí GPS a iBeaconů pro zpřesnění polohy
 • nastavitelné alarmové stavy
turniket
digitalni formulare
digitalni formulare

Jednoduše, bezpečně,
ekologicky – digitální formuláře od apki

Posuňte své firemní procesy do budoucnosti. S naším systémem digitálních formulářů jednoduše převedete papírovou agendu do elektronické podoby. Údaje jsou v reálném čase ukládány na server a vy je můžete procházet, analyzovat nebo distribuovat odkudkoliv, stačí vám jen připojení k internetu. Systém vás upozorní na nesplněné požadavky v zadaném čase. Ať už se jedná o záznamy důležité pro správu budov nebo zařízení, zákonem definované pravidelné kontroly, servisní, revizní a profylaktické prohlídky, předávací protokoly, montážní listy nebo záznamy kontrol BOZP a PO. Zjednodušte svým kolegům v terénu práci.

RG935 front view2

Ušetřete čas i náklady spojené s papírovou dokumentací a nastavte procesy ve firmě spolehlivě a transparentně.

 • digitalizace procesů a záznamů
 • údržba a opravy zařízení, strojů a budov
 • revize, servisní a profylaktické prohlídky
 • montážní listy a předávací protokoly
 • záznamy kontrol BOZP a PO

Získejte více informací o aplikacích, které vám usnadní pracovní procesy.